Złocone, akrylowe zaproszenia na komunię z pleksi Wianek kwiatów

Złocone, akrylowe zaproszenia na I Komunię Świętą z pleksi z motywem wianka kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


24,99 zł
24,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Złocone, akrylowe zaproszenia na komunię z pleksi Wianek kwiatów


Nasze akrylowe zaproszenia komunijne są idealnym wyborem dla osób poszukujących wysokiej jakości, unikalnych i eleganckich zaproszeń na ten szczególny dzień.


Nasze zaproszenia zostały wykonane z najwyższej jakości akrylu, który jest nie tylko trwały, ale również dodaje im elegancji i luksusu. Akryl jest przezroczystym materiałem, który pozwala na piękne podkreślenie motywu wianka kwiatów, dostępnego na naszych zaproszeniach. Ten motyw jest nie tylko popularny, ale także symboliczny, odwołujący się do piękna natury i życia, które jest celebrowane podczas pierwszej komunii świętej.


Jednak to nie wszystko, co odróżnia nasze zaproszenia od innych na rynku. Nasze złocenie jest prawdziwe, wypukłe i wykonane przy użyciu najnowocześniejszych technologii, co czyni je niezwykle efektownymi.

Złocenie to delikatnie podkreśla wybrany motyw, dodając mu elegancji i przyciągając uwagę odbiorcy. Jest to szczególnie ważne, gdyż zaproszenia stanowią pierwszy kontakt z gośćmi i mają za zadanie zaciekawić ich i zachęcić do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.


Nasze akrylowe zaproszenia komunijne nie tylko są estetyczne, ale również praktyczne. Ich trwałość sprawia, że mogą być zachowane jako pamiątka z tego wyjątkowego dnia przez wiele lat. Dodatkowo, akryl jest odporny na uszkodzenia i zarysowania, co oznacza, że zaproszenia dotrą do gości w doskonałej kondycji.


Oferujemy nasze zaproszenia komunijne w różnych wariantach, aby sprostać różnym preferencjom klientów. Możemy dostosować się do indywidualnych potrzeb, dodając np. imiona jubilata lub datę uroczystości. Ponadto, zaproszenia są dostępne w różnych kolorach złocenia, dzięki czemu można je dopasować do ogólnej kolorystyki dekoracji komunijnych.


Wszystkie nasze produkty są starannie wykonane i poddawane rygorystycznym testom jakości, aby zapewnić najwyższą satysfakcję klientów. Dbamy o każdy szczegół, od projektu aż po dostawę, aby zapewnić kompleksową obsługę naszych klientów.


Jeśli szukasz eleganckich, unikalnych i luksusowych zaproszeń komunijnych, nasze akrylowe zaproszenia z prawdziwym, wypukłym złoceniem i motywem wianka kwiatów są idealnym wyborem. Przyciągnij uwagę swoich gości od pierwszego spojrzenia i uczcij ten ważny dzień w niezapomniany sposób.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej stronylub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych