Zniżka!

Zawieszki ślubne ozdobne, satynowe pleksi Eukaliptus

Ślubna, satynowa, ozdobna zawieszka na alkohol z pleksi z motywem eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,33 zł
-10%
3,70 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Zawieszki ślubne ozdobne, satynowe pleksi Eukaliptus


Ozdobne zawieszki ślubne z motywem eukaliptusa

Idealne zawieszki ślubne na alkohol są oryginalne, subtelne i przede wszystkim ozdobne. Poza tym powinny być częścią ślubnej papeterii i powielać motyw, który znajduje się na zaproszeniach ślubnych, winietkach oraz menu. Jeśli wybraliście dodatki ślubne z motywem eukaliptusa, nie zapomnijcie o zawieszkach na alkohol z taką samą grafiką.

W naszej ofercie znajdziecie ozdobne zawieszki ślubne na alkohol z motywem eukaliptusa. Są wykonane z trwałej, satynowe, półprzezroczystej, cieniutkiej pleksi ozdobionej zielonymi listkami eukaliptusa. Mają ciekawy kształt w stylu retro. Zawieszone na satynowej wstążeczce stworzą unikalną i delikatną całość. Personalizujemy tekst umieszczony na zawieszce.

Personalizacja GRATIS.

 

Materiał: pleksi satynowa 3mm

Wymiary: 6cm x 9,5cm

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.