Lustrzane zawieszki ślubne Wzorek

Lustrzana, ślubna zawieszka na alkohol


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

4,99 zł brutto
4,99 zł brutto

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Lustrzane zawieszki ślubne Wzorek


Szukając oryginalnej, a przy tym niesłychanie eleganckiej i stylowej ozdoby weselnego stołu warto sięgnąć po lustrzane zawieszki. Ta wyjątkowa ozdoba, kiedy zawiśnie na butelce alkoholu, będzie nie tylko uzupełniać wystrój weselnej sali, ale i zachwycać weselnych gości.

Tym bardziej, że dzięki delikatnemu grawerunkowi może stać się wspaniałą pamiątką po dobrej, weselnej zabawie w miłym towarzystwie.

 

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 8 x 6 cm

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.