Tulipany Zawieszki ślubne przezroczyste

2,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Tulipany Zawieszki ślubne przezroczyste


Tulipany to wyjątkowo wdzięczne i eleganckie kwiaty, które pasują do wyjątkowych okazji, łącząc w sobie elegancję i prostotę.

Niezależnie od tego, w jakim stylu Para Młoda organizuje wesele, zawieszki ślubne ozdobione motywem tych kwiatów, będą pięknie komponowały się z aranżacją ślubnych stołów czy wystrojem weselnej sali, stanowić będą też wspaniałą ozdobę butelek z weselnymi trunkami.

Butelka alkoholu ozdobiona zawieszką ślubną z motywem tulipanów, to doskonały sposób na prostą choć jednocześnie efektowną dekorację.

Jest to również sposób na przemianę butelki trunku w ślubny prezent dla zaproszonych gości, a sama zawieszka będzie wspaniałą pamiątką dla biesiadników, przypominającą o dobrej zabawie i wspólnym celebrowaniu tak ważnych chwil.

 

Materiał: Polimer o grubości 0,3 mm

Właściwości: bardzo elegancki, lekko elastyczny, w dotyku wyczuwalna struktura

Kolor: Półprzezroczysty, mleczny

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 6cm x 9,5cm

Grubość: 0,3mm

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Powiązane wpisy na blogu