Pudrowe róże Satynowe zaproszenia na komunię z pleksi

Satynowe zaproszenia na I Komunię Świętą z pleksi z motywem pudrowych róż


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

11,99 zł
11,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Pudrowe róże Satynowe zaproszenia na komunię z pleksi


Przedstawiamy naszą nową linię zaproszeń na Pierwszą Komunię Świętą - idealną do świętowania tak doniosłej okazji! Te piękne zaproszenia wykonane są z satynowego akrylu i zawierają motyw słodkiej, pudrowej róży na całym obwodzie.

Twoje wyjątkowe wydarzenie z pewnością wyróżni się wśród innych, dzięki indywidualnemu tekstowi zaproszenia na życzenie. Zaproszenia te są idealnym sposobem na uczczenie tego błogosławionego sakramentu.

Te wyrafinowane i eleganckie zaproszenia zamienią każdą zwykłą I Komunię Świętą w niezapomniane wydarzenie. Nasze ponadczasowe kreacje z pewnością przykują uwagę każdego, oferując delikatne i czarujące powietrze, któremu nikt nie będzie w stanie się oprzeć.

Pokaż swój styl z naszym blaskiem i wdziękiem, czyniąc święty dzień Twojego dziecka jeszcze bardziej niezapomnianym dzięki naszym wspaniale zaprojektowanym zaproszeniom na I komunię świętą.

W momencie, gdy będą one zaznaczać swoje wejście w religijną dorosłość, możesz zaufać, że zostały one uświetnione przez jeden z najlepszych przedmiotów na rynku.

Ujmijcie wspaniałość oddania waszej ukochanej osobie w wierze w towarzystwie wspaniałych projektów zaproszeń komunijnych. 

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi satynowe 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej stronylub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych