Tandem C6 Zaproszenia ślubne przezroczyste

5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Tandem C6 Zaproszenia ślubne przezroczyste


Zaproszenia ślubne to nie tylko kwestia formalna i pytanie o towarzyszenie Młodej Parze tego wyjątkowego dnia. Ich wręczenie jest wyrazem sympatii, bliskości w stosunku do przyszłych Nowożeńców, a także wyrazem pragnienia współuczestnictwa w szczególnie ważnej ceremonii, wspólnego radowania się i zabawy.

Zaproszenia często są też wspaniałą pamiątką dla zaproszonych gości, dlatego też warto zadbać o to, by były wyjątkowe. Takie właśnie są zaproszenia ślubne przezroczyste z motywem tandemu.

Ten dwuosobowy pojazd stanowi wspaniałą analogię do ślubu, do wspólnego kroczenia wybraną drogą.

Zaproszenia ozdobione tak wdzięcznym motywem przykuwać będą uwagę zaproszonych gości, wzbudzać zachwyt i radosne oczekiwanie na dzień ślubu, zaś po samej ceremonii – przywołają wspomnienia dobrej zabawy.

 

Materiał: Polimer o grubości 0,4 mm

Właściwości: bardzo elegancki, lekko elastyczny, w dotyku wyczuwalna struktura

Kolor: Półprzezroczysty, mleczny

Koperta biała: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Wymiary: 14,2cm x 9,7cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.