Zaproszenia ślubne ażurowe Drzwiczki

Zaproszenie ślubne wycinane laserowo z ażuorwymi drzwiczkami


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

6,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Zaproszenia ślubne ażurowe Drzwiczki


Nadszedł czas, aby rozpocząć przygotowania do wielkiego dnia, a to oznacza wręczanie zaproszeń gościom.

Te piękne papierowe zaproszenia posiadają ażurowy wzór drzwiczek, który owijają się wokół tekstu zaproszenia. Dostosuj tekst na każdym z nich do swoich potrzeb - w ten sposób, gdy Twoi goście otworzą zaproszenia, poczują, że mają przed sobą coś wyjątkowego.

Upewnij się, że Twoje przygotowania do ślubu wyróżniają się i są spersonalizowane w każdy sposób. Nasze zaproszenia ślubne są idealne na każdy tematyczny wieczór - czy to klasyczne, tradycyjne wydarzenie, czy też coś luźnego i spokojnego.

Motyw ażurowych drzwi otaczających piękną spersonalizowaną wiadomość doda bez wysiłku elegancji do Twojego wyjątkowego dnia! Przygotuj się na wspaniałą uroczystość ślubną z naszymi zaproszeniami ślubnymi!

 

W zależności od upodobań, możecie wybrać sobie ulubione konfiguracje kolorystyczne (zobacz nasze wzorniki)

Zachęcamy do przeglądania naszej oferty.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Wymiary zamknięte: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych