Piwonie Zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne - motyw piwonii


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,50 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Piwonie Zaproszenia ślubne


Wręczanie zaproszeń rodzinie, przyjaciołom i znajomym, to wyjątkowy moment, nierzadko pełne wzruszeń. Układając listę gości, a następnie zapraszając ich na uroczystość zaślubin i wesele, Młoda Para daje wyraz miłości, sympatii, komunikuje, że chce właśnie w takim towarzystwie wkroczyć na nową drogę życia.

Wyjątkowość tej chwili warto podkreślić zaproszeniami, które zachwycą gości, a także staną się dla nich długo przechowywaną pamiątką. Ślubne zaproszenia z motywem piwonii w pastelowych kolorach, to piękny sposób na podkreślenie, jak ważny jest dla Młodej Pary gość.

Starannie wykonane, przyciągające wzrok zaproszenia doskonale pasują niemal do każdego stylu wesela – zarówno klasycznego, romantycznego czy glamour.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary (zamknięte): 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu