Zaproszenia ślubne złocone w serduszka

Piękne zaproszenia ślubne ze złoceniem


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

6,99 zł brutto
brutto

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Zaproszenia ślubne złocone w serduszka


Serce niezmiennie symbolizuje wielką miłość, nic zatem dziwnego, że znalazło się na ślubnych zaproszeniach.

Eleganckie, zarazem urocze złote serca są doskonałą ozdobą ślubnego zaproszenia, są talizmanem zapewniającym niezmienność uczucia.

Doskonale korespondują zarówno z weselem w stylu romantycznym, jak i w stylu glamour, a swoim wdziękiem zauroczą przyszłych gości weselnych.

 

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja gości: GRATIS!

Wkładka: GRATIS!

Sznurek: GRATIS!

Wymiary zaproszenia: 14,2cm x 9,7cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

 

 

Jak dodatkowo ozdobić zaproszenia ślubne?