Drewniane zaproszenia Puzzle wzór z Waszym zdjęciem

Drewniane zaproszenia ślubne puzzle z Waszym zdjęciem


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

7,99 zł
7,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Drewniane zaproszenia Puzzle wzór z Waszym zdjęciem


Dla miłośników puzzli i nie tylko

Puzzle to układanka. Są doskonałą alegorią życia, na które składają się poszczególne, ważne chwile. Motyw puzzli symbolizuje też cierpliwość i determinację. A uczucie wymaga i cierpliwości, i determinacji. Oryginalne drewniane zaproszenia ślubne w kształcie puzzli to nasza propozycja na Wasz ślub i układanie nowego życia. Ciekawe?

Zaproszenie ślubne do samodzielnego ułożenia

Jeśli kochacie układać puzzle, poznajcie nasze wyjątkowe zaproszenia ślubne z drewna puzzle, które są spersonalizowane Waszym oryginalnym zdjęciem i wybranym tekstem. To oryginalne zaproszenie składające się z czterech części układanki nadrukowanej na 3 mm drewnianej sklejce, zapakujecie do wyjątkowej papierowej koperty-worka przewiązanej zgrzebnym, lnianym sznurkiem. Drewniane zaproszenia ślubne Venarti idealnie wpiszą się w oryginalne wesele organizowane w stylu eko, skandynawskim czy minimalistycznym.

 

Drewniane zaproszenia ślubne z Waszym zdjęciem

 

Worek papierowy: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubne

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych