Szopy w sercu, drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem kwiatowego wianka


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

8,49 zł brutto
bruttoTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Szopy w sercu, drewniane zaproszenia ślubne


Wręczanie zaproszeń ślubnych to wyjątkowe przeżycie zarówno dla przyszłej Młodej Pary, jak i dla zapraszanych gości. To oni uczestniczyć mają w tym wyjątkowym dniu, zaszczycając swoją obecnością Młodych, ale i dodając im sił oraz otuchy, udzielając swojego wsparcia i wspólnie z nimi dzieląc szczęście.

Z uwagi na doniosłość tego momentu warto zadbać o to, by wręczane zaproszenia były jedyne i niepowtarzalne, by korespondowały swym stylem ze stylem wesela, by oddawały swym charakterem wyjątkowość przyszłej Młodej Pary.

Zaproszenia drewniane ozdobione motywem zakochanych szopów doskonale spełniają tę rolę, zaś dzięki pięknemu wykonaniu i misternemu zdobieniu, będą stanowiły również wspaniałą pamiątkę tego wyjątkowego dnia.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

 

 

Jak dodatkowo ozdobić zaproszenia ślubne?