Zniżka!

Marmur Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne

Satynowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem marmuru


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

11,99 zł
-20%
14,99 zł



Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Marmur Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne


Marmurowe zaproszenia ślubne

Jeśli lubicie nieszablonowe rozwiązania, eleganckie wzornictwo, a wybór miejsca na wesele i ślub planujecie w urzekających i pełnych przepychu salach udekorowanych królewskim rozmachem, wybierzcie oryginalne marmurowe zaproszenia ślubne Venarti.

Marmur jest kamieniem, szlachetną i ekskluzywną skałą, której siła i odporność symbolizuje trwałość, prestiż, wieczność, bogactwo, szlachetność oraz elegancję. Poza tym marmur nigdy nie wychodzi z mody. Jest ponadczasowy.

Dlatego my wykorzystaliśmy marmurowy wzór, tworząc dla Was piękne zaproszenia ślubne Venarti z eleganckiej satynowej, półprzezroczystej trwałej pleksi (akryl) o grubości 3 mm. Każde zaproszenie na ślub ma spersonalizowaną treść, którą umieszczamy gratis. Napisy wykonujemy wizytową złotą i czarną farbą.

Polecamy również unikalne marmurowe zaproszenia na ślub z żywicy – nowoczesne prostokątne i romantyczne w kształcie serca!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi, akryl 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.