Serce z odcisków Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem serca z odcisków


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Serce z odcisków Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Linie papilarne są niepowtarzalne, każdy człowiek dysponuje odrębnym ich układem, który go wyróżnia, staje się swego rodzaju wizytówką. Serce natomiast to wspaniały symbol życia, miłości, a jego romantyczna wymowa sprawia, że doskonale pasuje do tak wielkiego wydarzenia, jakim jest wesele. Co jednak powstanie, kiedy połączymy linie papilarne i serce? W ten sposób stworzymy wyjątkowy motyw zdobiący przezroczyste zaproszenia z pleksi.

Zaproszenia ozdobione motywem serca, stworzonego z odcisku linii papilarnych, to rozwiązanie zarówno romantyczne, jak i nieszablonowe. Doskonale sprawdzi się zatem u tych Młodych Par, które stawiają na indywidualne rozwiązania, które nie chcą iść utartą ścieżką, które chcą uczynić swoje wesele wyjątkowym.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych