Słoneczniki Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem słoneczników


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Słoneczniki Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Energia słoneczników udziela się każdemu, właśnie dlatego są one ulubionymi kwiatami Młodych Par, szczególnie tych, które urządzają wesele w stylu romantycznym czy wiejskim. Piękne kwiaty o bogatej symbolice, bogate i strojne mimo swej prostoty, zdobić mogą nie tylko ślubny bukiet czy weselne stoły. Mogą pojawiać się również na przedmiotach służących organizacji wesela, w tym na ślubnych zaproszeniach.

Ślubne zaproszenia przezroczyste z pleksi, ozdobione motywem słoneczników, wywołują uśmiech na twarzy każdej osoby, która takie zaproszenie otrzyma. Staranne wykonanie zaproszenia, jego energia i bijąca od niego radość życia sprawiają, że takie zaproszenie stanie się również wspaniałą pamiątką weselnej uroczystości.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.