Ze zdjęciem Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi z Twoim zdjęciem


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

10,99 zł
10,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Ze zdjęciem Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi


Akrylowe zaproszenia na ślub to hit, który przybył do nas prosto z USA. Jeśli chcecie mieć elegancki oraz mieszczący się w najmodniejszych trendach, nowoczesny ślub i wesele, skorzystajcie z dodatków wykonanych z akrylu. Poznajcie najmodniejsze zaproszenia ślubne od Venarti.

Satynowa pleksi ze zdjęciem

Mamy dla Was rewelacyjne zaproszenia ślubne w formie satynowej tafli z białym nadrukiem w 100% personalizowanej treści. Narożniki każdej karty są zaokrąglone, dla bardziej eleganckiego efektu. U góry zaproszenia znajduje się miejsce na Wasze zdjęcie. Zdjęcie będzie w kształcie serca, jakby wyciętego z najdroższego kamienia świata – brylantu. Dla efektu 3D podkreśliliśmy złotymi liniami szlifowany kształt kamienia, który w ten sposób utworzył unikalną, elegancką i jednocześnie bardzo nowoczesną ramkę dla Waszej fotografii.

Do zaproszenia otrzymacie GRATIS kopertę i personalizację.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji