Góry Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem gór


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

10,99 zł
10,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Góry Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi


Delikatne zaproszenia na ślub z motywem gór

Ozdobne zaproszenia ślubne podkreślą wyjątkowy charakter planowanego wydarzenia – jednego z najważniejszych w Waszym życiu. Jeśli planujecie wesele w górach, to mamy dla Was idealną propozycję w unikalnym stylu Venarti.

Satynowe, lodowe zaproszenie na ślub

Poznajcie wykonane z półprzezroczystego akrylu, jedyne w swoim rodzaju zaproszenia na ślub z motywem gór. Każde zaproszenie ma kształt retro, który przypomina swoją formą dekoracyjną ramę do starych fotografii. W tym wyjątkowym kształcie zamknęliśmy spersonalizowane zaproszenie wpisane ozdobną czcionką oraz wizerunek gór. Półprzezroczysta, cieniutka satynowa pleksi o grubości 3 mm sprawia wrażenie kruchej tafli lodu, a niebiesko-biała kolorystyka widoku majestatycznych gór oraz leśnych drzew, idealnie wpisuje się w zimową datę Waszego ślubu w górach.

W zestawie z zaproszeniem na ślub otrzymacie GRATIS kopertę. Personalizacja jest również za darmo.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.