Para szopów Zaproszenia ślubne przezroczyste

6,50 zł brutto
6,50 zł bruttoTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Para szopów Zaproszenia ślubne przezroczyste


Moment wręczania zaproszenia przez Młodą Parę jest zawsze uroczystym i pełnym wzruszeń. Tę wyjątkowość chwili warto podkreślić jeszcze wysoką jakością wykonania tego zaproszenia oraz jego pięknem oraz oryginalnością.

Zaproszenia ślubne przezroczyste będą doskonałym wyborem, który zachwyci zaproszonych gości oraz stanowić będzie zapowiedź niebanalnego stylu, w jakim zostanie zorganizowane wesele.

Zaproszenia ślubne ozdobione motywem pary szopów, to niekonwencjonalny sposób na zaproszenie gości. Mimo iż szopy nie kojarzyły się dotąd ze ślubem, to niepowtarzalność tego motywu i urocze zwierzątka, które rozczulą każdego sprawia, że wiele Młodych Par powtarza ten rodzaj ozdoby również i na innych przedmiotach które składają się na ślubna aranżację.

 

Materiał: Polimer o grubości 0,4 mm

Właściwości: bardzo elegancki, lekko elastyczny, w dotyku wyczuwalna struktura

Kolor: Półprzezroczysty, mleczny

Koperta biała: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Wymiary: 14cm x 14cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

 

 

Jak dodatkowo ozdobić zaproszenia ślubne?