Zniżka!

Tandem C6 Zaproszenia ślubne przezroczyste

5,09 zł brutto
-15%
5,99 zł bruttoTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Tandem C6 Zaproszenia ślubne przezroczyste


Zaproszenia ślubne to nie tylko kwestia formalna i pytanie o towarzyszenie Młodej Parze tego wyjątkowego dnia. Ich wręczenie jest wyrazem sympatii, bliskości w stosunku do przyszłych Nowożeńców, a także wyrazem pragnienia współuczestnictwa w szczególnie ważnej ceremonii, wspólnego radowania się i zabawy.

Zaproszenia często są też wspaniałą pamiątką dla zaproszonych gości, dlatego też warto zadbać o to, by były wyjątkowe. Takie właśnie są zaproszenia ślubne przezroczyste z motywem tandemu.

Ten dwuosobowy pojazd stanowi wspaniałą analogię do ślubu, do wspólnego kroczenia wybraną drogą.

Zaproszenia ozdobione tak wdzięcznym motywem przykuwać będą uwagę zaproszonych gości, wzbudzać zachwyt i radosne oczekiwanie na dzień ślubu, zaś po samej ceremonii – przywołają wspomnienia dobrej zabawy.

 

Materiał: Polimer o grubości 0,4 mm

Właściwości: bardzo elegancki, lekko elastyczny, w dotyku wyczuwalna struktura

Kolor: Półprzezroczysty, mleczny

Koperta biała: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Wymiary: 14,2cm x 9,7cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

 

 

Jak dodatkowo ozdobić zaproszenia ślubne?