Drewniane zaproszenie na chrzest ze zdjęciem

Drewniane zaproszenie na chrzest ze zdjeciem dziecka


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


13,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Drewniane zaproszenie na chrzest ze zdjęciem


Przyjęcie chrztu świętego to pierwsza uroczystość dziecka, która jest duchowym przeżyciem dla całej rodziny. Warto zatem, by w tym wyjątkowym dniu wokół dziecka zebrały się wszystkie ważne w jego życiu osoby.

Chwila ich zaproszenia na tę uroczystość jest bardzo wzruszająca, warto zatem zadbać, by towarzyszyło temu eleganckie zaproszenie, które jednak nawiązywać będzie do charakteru uroczystości i nie przesłoni jej idei.

Takim zaproszeniem jest drewniane zaproszenie na chrzest ze zdjęciem chrzczonego dziecka. To nie tylko subtelny sposób zaproszenia gości na chrzest, ale i piękna dla nich pamiątka, która jeszcze długo będzie przypominała im ten wielki dzień.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm, 2szt

Wymiary: 14cm x 14cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji