Fioletowe dzwonki drewniane zaproszenia dla Rodziców

Drewniane zaproszenie dla Rodziców z motywem liści eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

35,00 zł brutto
brutto


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Fioletowe dzwonki drewniane zaproszenia dla Rodziców


Skoro Rodzice są wyjątkowymi gośćmi na ślubie, równie wyjątkowe powinny być zatem kierowane do nich zaproszenia. Nie jest istotny fakt, iż zapewne doskonale o ślubie wiedzą, a nawet uczestniczą w jego przygotowaniach – chwila wręczania takich zaproszeń Rodzicom jest bowiem symboliczną, stanowi nie tylko podziękowanie za trud włożony w wychowanie, za bezinteresowną miłość, ale wyznacza też koniec pewnego etapu, wszak dzieci wkraczają na nową drogę życia.

Takie zaproszenia mogą być wykonane z drewna, które jest uniwersalnym i – wbrew pozorom – niezwykle wdzięcznym materiałem, po który przyszli Nowożeńcy chętnie sięgają. Drewniane zaproszenia dla Rodziców, ozdobione motywem fioletowych dzwonków, to wspaniały sposób, by rodziców zaprosić, wzruszyć, zachwycić, a przy tym dostarczyć im pamiątki, którą przechowywać będą zapewne całe życie.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm, 2szt

Wymiary: 14cm x 14cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

 

 

Jak dodatkowo ozdobić zaproszenia ślubne?

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych