Zielone liście Szklane zaproszenia dla Rodziców

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem zielonych liści


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

20,00 zł brutto
brutto
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Zielone liście Szklane zaproszenia dla Rodziców


Rodzice są wyjątkowymi gośćmi na każdym ślubie, warto zatem zadbać, by wyjątkowe były dla nich również zaproszenia.

Takie z pewnością są zaproszenia szklane z ozdobnym motywem zielonych liści, które zachwycają swoją delikatnością oraz emanują dyskretnym pięknem. Takie zaproszenia, w połączeniu z elegancką czcionką, są doskonałym wyborem nie tylko w przypadku ślubów rustykalnych czy w stylu eko, bowiem kryją w sobie klasyczną elegancję, ta zaś ma uniwersalny charakter.

Dodatkowo takie zaproszenie, spełnia nie tylko swoją podstawową funkcję, ale stanowi również wspaniałą pamiątkę, pozwalającą nawet po latach powrócić wspomnieniami do tego wyjątkowego dnia.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.