Pomarańczowy kwiat wzór 1 Szklane zaproszenia dla Rodziców

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem pomarańczowego kwiata


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Pomarańczowy kwiat wzór 1 Szklane zaproszenia dla Rodziców


Kwiat gorzkiej pomarańczy od wieków jest symbolem czystości i niewinności. Natomiast kwiaty w kolorze pomarańczowym symbolizują odwagę, siłę i piękno, a także miłość i namiętność oraz kreatywność i fascynację. Niosą też ze sobą przesłanie nadziei na dobry czas. Pomarańczowe kwiaty zdobią najnowszy wzór, jaki mają nasze oryginalne szklane zaproszenia dla Rodziców pomarańczowy kwiat.

Energetyczna kolorystyka, pełna życia wróży radość z podejmowanych decyzji. Piękny, kwiatowy wzór jest zdecydowany, a jednocześnie delikatny. Zdobnicze elementy znajdują się centralnie na górze i na dole – po bokach zaproszenia dla Rodziców. A w środku czeka miejsce na słowa Waszej prośby o błogosławieństwo od najważniejszych osób w życiu – Rodziców. Personalizacja zaproszenia – GRATIS.

Szklane zaproszenia dla Rodziców są wykonane z białego szkła o zróżnicowanej grubości. Tafla również może mieć różne wymiary. To Wy wybieracie jej grubość i wielkość. Skorzystajcie z naszej tabeli wymiarów.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również