Pomarańczowy kwiat wzór 1 Szklane zaproszenia dla Rodziców

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem pomarańczowego kwiata


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Pomarańczowy kwiat wzór 1 Szklane zaproszenia dla Rodziców


Kwiat gorzkiej pomarańczy od wieków jest symbolem czystości i niewinności. Natomiast kwiaty w kolorze pomarańczowym symbolizują odwagę, siłę i piękno, a także miłość i namiętność oraz kreatywność i fascynację. Niosą też ze sobą przesłanie nadziei na dobry czas. Pomarańczowe kwiaty zdobią najnowszy wzór, jaki mają nasze oryginalne szklane zaproszenia dla Rodziców pomarańczowy kwiat.

Energetyczna kolorystyka, pełna życia wróży radość z podejmowanych decyzji. Piękny, kwiatowy wzór jest zdecydowany, a jednocześnie delikatny. Zdobnicze elementy znajdują się centralnie na górze i na dole – po bokach zaproszenia dla Rodziców. A w środku czeka miejsce na słowa Waszej prośby o błogosławieństwo od najważniejszych osób w życiu – Rodziców. Personalizacja zaproszenia – GRATIS.

Szklane zaproszenia dla Rodziców są wykonane z białego szkła o zróżnicowanej grubości. Tafla również może mieć różne wymiary. To Wy wybieracie jej grubość i wielkość. Skorzystajcie z naszej tabeli wymiarów.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również