Róż Szklane zaproszenia dla Rodziców

44,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Róż Szklane zaproszenia dla Rodziców


Kochacie róż za sielski klimat, który wprowadza? Za romantyczny nastrój? A może róż będzie motywem przewodnim Waszego wesela? Niezależnie na które z tych pytań odpowiecie twierdząco, szklane zaproszenia dla rodziców w kolorze różu z pewnością Wasz zachwyci. Zresztą nie tylko Was, ale i Rodziców, którzy z pewnością docenia piękno tego zaproszenia w połączeniu z jego delikatnością, a jednocześnie wyrazistością.

To szklane zaproszenie dla rodziców w kolorze różu to doskonały wybór dla nieszablonowych Par Młodych, które chcą wykreować niezwykłą atmosferę na swoim ślubie, a wstępem do tego będą właśnie te piękne zaproszenia. Z pewnością dla Rodziców będą one nie tylko stricte zaproszeniem na ślubną uroczystość, ale również piękną pamiątką, pozwalającą wspominać ten piękny i wzruszający dzień długie lata.  

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych