Kwiaty w akwarelowym kole Szklane zaproszenia dla Rodziców

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem kwiatów w akwarelowym kole


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Kwiaty w akwarelowym kole Szklane zaproszenia dla Rodziców


Rodzice to wyjątkowi goście na ślubnej uroczystości, a moment ich zaproszenia należy do jednej z najbardziej wzruszających chwil w życiu. Dlatego też zaproszenie powinno charakteryzować się magnetycznym pięknem, wyrafinowaniem i elegancją.

Wszystkie te cechy spełnia szklane zaproszenie dla rodziców, które w akwarelowym kole kryje piękne kwiaty. Tego rodzaju zaproszenie zachwyci rodziców, podkreśli ich wyjątkową rolę, a także stanie się wspaniałą pamiątką, która przez długie lata będzie im przypominała nie tylko dzień wręczania zaproszeń, ale także ślubną ceremonię.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.