Kwiaty w akwarelowym kole Szklane zaproszenia dla Rodziców

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem kwiatów w akwarelowym kole


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Kwiaty w akwarelowym kole Szklane zaproszenia dla Rodziców


Rodzice to wyjątkowi goście na ślubnej uroczystości, a moment ich zaproszenia należy do jednej z najbardziej wzruszających chwil w życiu. Dlatego też zaproszenie powinno charakteryzować się magnetycznym pięknem, wyrafinowaniem i elegancją.

Wszystkie te cechy spełnia szklane zaproszenie dla rodziców, które w akwarelowym kole kryje piękne kwiaty. Tego rodzaju zaproszenie zachwyci rodziców, podkreśli ich wyjątkową rolę, a także stanie się wspaniałą pamiątką, która przez długie lata będzie im przypominała nie tylko dzień wręczania zaproszeń, ale także ślubną ceremonię.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.