Bukiet piwonii 2 Szklane zaproszenia dla Rodziców

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem bukietu piwonii


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

20,00 zł brutto
brutto
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Bukiet piwonii 2 Szklane zaproszenia dla Rodziców


Rodzice to wyjątkowi goście na ślubnej uroczystości, dlatego też zasługują na wyjątkowe traktowanie. Ich rolę można podkreślić już w chwili wręczania zaproszeń – warto zadbać, by były one inne, niż zaproszenia wręczane pozostałym gościom, a jednocześnie nawiązywały stylem do stylistyki weselnego przyjęcia.

Szklane zaproszenia dla rodziców, ozdobione bukietem kwitnących piwonii, to nie tylko piękny i wzruszający sposób na zadanie pytania dotyczącego obecności rodziców na ślubnej uroczystości, ale i doskonała pamiątka, która pozwoli rodzicom powrócić wspomnieniami do wspaniałych chwil, kiedy dzieci wstępowały na nową drogę życia.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.