Bukiet piwonii Szklane zaproszenia dla Rodziców

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem bukietu piwonii


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Bukiet piwonii Szklane zaproszenia dla Rodziców


Piwonie, w swojej dostojności, obfitości, rubensowskim pięknie doskonale pasują do ślubów w stylu glamour czy nawet klasycznym. Te piękne kwiaty, o bogatej symbolice, niosące szczęście, powodzenie i dostatek, doskonale sprawdzają się nie tylko w charakterze ślubnego bukietu, ale również jako dekoracja stołów, a także jako motyw zdobiący zaproszenia.

Szklane zaproszenia dla rodziców, ozdobione motywem bukietu piwonii, to wyjątkowy sposób na nadanie zaproszeniom szczególnego charakteru. Te wytworne zaproszenia stanowią również podkreślenie roli rodziców jako weselnych gości. Będą również wspaniałą pamiątką, pozwalającą nawet po latach powrócić wspomnieniami do wyjątkowych chwil.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.