Złoty kryształ Szklane zaproszenia dla Rodziców

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem zotego kryształu


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Złoty kryształ Szklane zaproszenia dla Rodziców


Każda Para Młoda wie, że mimo iż ważni są wszyscy ci, których planują zaprosić na ślub, to jednak rodzice zajmują wśród nich miejsce wyjątkowe. Dlatego też wyjątkowe musi być zaproszenie, stanowiące podkreślenie ich roli, ale i stanowiące jednocześnie podziękowanie za trud włożony w wychowanie, za doniosłą rolę życiu i za przygotowanie do wyruszenia na nową drogę.

Szklane zaproszenie złoty kryształ, niezwykle eleganckie w swojej formie, zachwyci wszystkich rodziców i sprawi, że poczują się oni naprawdę wyjątkowo.

Takie zaproszenie będzie również wspaniałą pamiątką, przechowywaną przez lata i budzącą piękne wspomnienia tak ważnego zarówno w ich życiu, jak i w życiu ich dzieci dnia.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych