Ażurowe kwiaty drewniane zaproszenia dla Rodziców

Drewniane zaproszenie dla Rodziców z motywem ażurowych kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

31,00 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Ażurowe kwiaty drewniane zaproszenia dla Rodziców


Drewniane zaproszenie na ślub z ażurowymi kwiatami

Drewno kojarzy się z naturalną stylistyką trendu EKO, stylem rustykalnym, ale też etno. W styl etno doskonale wpisują się wszelkie ażurowe zdobienia. Jeśli planujecie zorganizować wesele właśnie w tym stylu, to nasze drewniane trójwymiarowe zaproszenie dla Rodziców z motywem ażurowych kwiatów będzie idealnie się z nim komponować.

Zaproszenie wykonaliśmy z 3 mm trwałej sklejki. W jej centralnym obszarze klasycznego drewnianego kwadratu umieścimy Wasze zaproszenie dla Rodziców i prośbę o ich błogosławieństwo. Całość ozdabiają wyrafinowane, wycięte ażurowe kwiaty, które są unikalne, oryginalne i przede wszystkim piękne. Takie zaproszenie stanie się na pewno wyjątkową i piękną rodziną pamiątką dnia, w którym dzieci wkroczyły na nową drogę życia.

Personalizacja zaproszenia oraz koperta w komplecie – GRATIS.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm, 2szt

Wymiary: 14cm x 14cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.