Białe anemone drewniane zaproszenia dla Rodziców

Drewniane zaproszenie dla Rodziców z motywem białych kwiatów anemone


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

31,00 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Białe anemone drewniane zaproszenia dla Rodziców


Nie ma żadnych wątpliwości, że Rodzice są wyjątkowymi gośćmi na każdym weselu, a bez ich miłości, wsparcia i poświęcenia nie byłoby możliwe ukształtowanie osobowości Młodej Pary.

Dlatego też, w ramach doceniania roli wychowawczej i trudu w to wychowanie włożonego, warto zadbać, by poczuli się na weselu gośćmi specjalnymi. Zapowiedzią wspaniałej uroczystości, na której Rodzice będą wyjątkowymi gośćmi, jest moment wręczania zaproszeń – warto zadbać, by były one jedyne i niepowtarzalne, by wzbudziły zachwyt rodziców.

Taką reakcję wywołają z pewnością drewniane zaproszenia dla Rodziców, ozdobione motywem białych anemonów. To zachwycające zaproszenie, wdzięczne i delikatne zarazem, stanie się nie tylko nośnikiem informacji o ślubie, ale i pamiątką przechowywana troskliwie przez lata.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 2x 3mm,

Wymiary: 14cm x 14cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu