Kwiaty w wianku, drewniane zaproszenia dla Rodziców

Drewniane zaproszenie dla Rodziców z motywem kwiatowego wianka


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

31,00 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Kwiaty w wianku, drewniane zaproszenia dla Rodziców


Kwiaty są zawsze doskonałym pomysłem, szczególnie jeśli chcemy podkreślić wyjątkowy charakter chwili. Dlatego też drewniane zaproszenia z motywem kwiatowym zachwycą wszystkich Rodziców, którzy za ich sprawą zostaną zaproszeni na ślubną uroczystość.

Zaproszenie to jest pełne wdzięku i powabu, który z pewnością zaskoczy Waszych Rodziców.

Całość komponuje się bardzo stylowo i elegancko.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm, 2szt

Wymiary: 14cm x 14cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Powiązane wpisy na blogu