Różyczki Satynowe, akrylowe zaproszenia dla Rodziców Serce

Zaproszenia ślubne dla Rodziców w kształcie serca z satynowej pleksi z motywem różyczek


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

35,00 zł
35,00 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Różyczki Satynowe, akrylowe zaproszenia dla Rodziców Serce


Od serca dla serc – zaproszenie dla Rodziców w kształcie serca

Serce symbolizuje miłość. Róże są pięknym motywem ozdobnym ślubnych akcesoriów. Połączenie tych dwóch elementów pozwala uzyskać niezwykły efekt klasyki, romantyzmu, delikatności i wyjątkowego piękna. Każde z tych pojęć idealnie opisuje nasze unikalne zaproszenie ślubne w kształcie serca, które Wy możecie wręczyć swoim ukochanym Rodzicom.

Zaproszenia ślubne dla Rodziców wykonane z satynowej pleksi są wyjątkowo trwałe, ale cieniutkie (3 mm) i delikatne. Półprzezroczysta satyna nadaje im lekkości i wdzięku. Motyw maleńkich różyczek w otoczeniu zieleni ożywia i tworzy wraz z całością romantyczny rysunek, który idealnie wpisuje się w kształt serca.

Spersonalizowaną treść zaproszenia umieścimy GRATIS. W komplecie wraz z zaproszeniem znajduje się elegancka biała koperta – również GRATIS.

 

Biała koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.