Zaproszenia ślubne lustrzane dla Rodziców w pudełeczku

74,99 zł
74,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Zaproszenia ślubne lustrzane dla Rodziców w pudełeczku


Rodzice to wyjątkowi goście na ślubie, nie tylko z uwagi na częstą ich pomoc w organizacji czy finansowanie ślubu, ale dlatego, że to dzięki ich pracy, ich poświeceniu, wyrośliśmy na wspaniałych ludzi.

Dlatego też cudowne jest to, że mogą być oni przy nas w tak ważnym momencie, wchodzenia na nową drogę życia. Mimo tego, iż rodzice zwykle wiedzą o planowanym ślubie jako pierwsi, to warto zaproszeniu ich na uroczystość zaślubin i wspólne świętowanie, nadać wyjątkowego charakteru.

Warto zatem sięgnąć po ekskluzywne, pełne wyrafinowanej elegancji zaproszenia, umieszczone w doskonale korespondującym stylem pudełeczku, które chroni je przed uszkodzeniem.

Ślubne zaproszenia lustrzane, bogato zdobione i przykuwające wzrok, to wspaniała propozycja dla Młodych Par organizujących wesela w stylu klasycznym jak i glamour, a przy tym niezapomniana pamiątka dla rodziców Państwa Młodych.

 

Pudełko: GRATIS!

Wymiary pudełka: 13 x 17 x 3 cm

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary zaproszenia: 12 x 16 x 0,2 cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Powiązane wpisy na blogu