Para lisków Winietki ślubne satynowe pleksi

Winietki ślubne satynowe z pleksi z motywem pary lisków


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,70 zł brutto
3,70 zł bruttoTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Para lisków Winietki ślubne satynowe pleksi


Liski-Chytruski na weselnym przyjęciu? Tak naprawdę to raczej Zakochane Liski, których motyw zdobić może różnorodne przedmioty związane z organizacją weselnej uroczystości. To doskonały wybór dla nieszablonowych Par Młodych, które stawiają na niepowtarzalną aranżację, które mają dystans do siebie i do świata, które obdarzone są poczuciem humoru i pragną stworzyć niepowtarzalną atmosferę wesela.

Winietki ślubne satynowe pleksi z motywem pary lisków stanowią połączenie funkcjonalności winietki z urokiem sympatycznych zwierzątek. Dzięki temu same winietki stają się wyjątkową ozdobą stołu, nie tylko zwracającą uwagę, ale wzbudzającą szeroki uśmiech na twarzach gości.

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją. Nóżki do samodzielnego włożenia.

 

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 10 x 4 cm

Grubość: 3mm

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie listy gości.