Ptaszki folk Winietki ślubne satynowe pleksi w kształcie serca

Winietki ślubne satynowe z pleksi z kształcie serca z motywem folkowych ptaszków


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,70 zł brutto
3,70 zł brutto

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Ptaszki folk Winietki ślubne satynowe pleksi w kształcie serca


Śluby w stylu folkowym są niezwykle modne, mają bowiem niezwykłą atmosferę, stanowią przy tym powrót do korzeni. Dlatego też coraz więcej Par Młodych wybiera taką opcję, ale wraz z decyzją o tym stylu, powinien iść wybór odpowiednich dodatków, również tych, służących usprawnieniu przebiegu weselnej uroczystości. Mowa tu o winietkach ślubnych, które są nie tylko dobrym pomysłem, pozwalającym gościom bez trudu odnaleźć przypisane im miejsce przy ślubnym stole, ale również są wyrazem troski o ich komfort.

Winietki ślubne satynowe pleksi ozdobione motywem ptaszków folt to piękny przedmiot o nieszablonowym charakterze, dedykowany wyjątkowym Parom Młodym. Ta ozdoba o wyrazistej wymowie, a jednocześnie delikatna, wręcz dyskretna, pełni jednocześnie rolę użytkową, ale z pewnością nie tylko zachwyci weselnych gości, ale stanie się również dla nich piękną pamiątką weselnej uroczystości.

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją. Nóżki do samodzielnego włożenia.

 

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 6,8 x 6,6 cm

Grubość: 3mm

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie listy gości.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych