Marmur chmurka Winietki ślubne z pleksy

Winietki ślubne z pleksy z motywem marmuru


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,20 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Marmur chmurka Winietki ślubne z pleksy


Chmurka z marmurka

Marmur symbolizuje przede wszystkim trwałość i wieczność. Idealnie więc wpisuje się w retorykę ślubną. Ta szlachetna skała pojawia się także tam, gdzie elegancja, przepych i bogactwo grają pierwsze skrzypce. Wszelkie dodatki ślubne z tym motywem doskonale pasują do ceremonii, które odbywają się w dworkowych i pałacowych salach czy wytwornych hotelach.

My umieściliśmy wzór marmurowy na naszych unikalnych winietkach ślubnych Venarti, które na pewno staną się nietuzinkową ozdobą weselnych stołów, ale też wniosą porządek i pozwolą zaproszonym gościom zająć miejsca dla nich przeznaczone. A może na koniec staną się ślubną pamiątką z wyjątkowego wydarzenia?

Czymkolwiek dla Was staną się nasze praktyczne ślubne wizytówki, my jesteśmy przekonani o ich wyjątkowości, którą można zauważyć choćby w połączeniu lekkiego kształtu chmurki, który kontrastuje z ciężkością i powagą marmuru. Winietki ślubne z pleksy od Venarti są trwałe, lekkie i eleganckie.

A może wolicie nowoczesne winietki ślubne w kształcie sześciokąta?

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 8 x 6 cm

Grubość: 2mm

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie listy gości.

Powiązane wpisy na blogu