Białe kwiaty Mapa Winietki ślubne satynowe pleksi

Winietki ślubne satynowe z pleksi z motywem białych kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,70 zł
3,70 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Białe kwiaty Mapa Winietki ślubne satynowe pleksi


Na etapie organizowania wesela kwestia stworzenia listy gości, a następnie usadzenia ich wszystkich przy weselnym stole, spędza sen z powiek Młodej Parze. Nie musi tak być, bowiem pomocą w planowaniu rozmieszczenia gości służyć mogą winietki ślubne. Kiedy już ustalimy porządek zasiadania do stołów, warto dane miejsce oznaczyć właśnie taką winietką, by misternie ułożony plan nie legł w gruzach, a zajmowanie miejsc przez gości przebiegło sprawnie i bez niespodzianek.

Winietki ślubne z pleksi, satynowe, ozdobione motywem białych kwiatów, to niezwykle subtelny sposób na wskazanie komuś miejsca. Są one bardzo eleganckie, a jednocześnie ponadczasowe, co sprawia, że doskonale pasują zarówno do ślubów w stylu klasycznym, glamour, jak i romantycznym. Są przy tym dyskretną ozdobą stolika i w żaden sposób nie odciągną uwagi od innych dekoracji stołu, stając się razem misternie wykonanym uzupełnieniem aranżacji

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją. Nóżki do samodzielnego włożenia.

 

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 10 x 4 cm

Grubość: 3mm

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie listy gości.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również