Kora z drzewa Mapa Winietki ślubne satynowe pleksi

Winietki ślubne satynowe z pleksi z motywem kory z drzewa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,70 zł
3,70 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Kora z drzewa Mapa Winietki ślubne satynowe pleksi


Któż z nas nie pamięta miłosnych wyznań rysowanych kredą na murze czy wycinanych w korze drzewa? Niektóre z tych ostatnich przetrwały do dnia dzisiejszego, intrygując tajemniczą symboliką i inicjałami, które tylko dla nas są możliwego odczytania. Te emocje, ale i prosty wyraz miłości, możemy odtworzyć w trakcie wesela. Winietki ślubne satynowe pleksi ozdobione motywem kory z drzewa z wyrytymi literami, to wspaniała i funkcjonalna ozdoba stołów.

Dzięki winietkom zaproszeni goście bez trudu odnajdą wskazane im miejsce, co znacząco usprawni zajmowanie miejsc i wydanie pierwszego posiłku. Dzięki nim możemy również uniknąć nieporozumień w kwestii zasiadania do stołów. Same zresztą staną się dyskretną, ale uroczą dekoracją, nadającą przestrzeni romantycznego charakteru.

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją. Nóżki do samodzielnego włożenia.

 

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 10 x 4 cm

Grubość: 3mm

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie listy gości.