Liście eukaliptusa Eukaliptus Winietki ślubne satynowe pleksi

Winietki ślubne satynowe z pleksi z motywem liści eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,70 zł
3,70 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Liście eukaliptusa Eukaliptus Winietki ślubne satynowe pleksi


Delikatne liście eukaliptusa wnoszą świeżość wszędzie, gdzie tylko się pojawią. Nic zatem dziwnego, że często są one wykorzystywane jako ozdoba różnego rodzaju przedmiotów związanych z aranżacją przestrzeni. Nie mogło zatem liści tych zabraknąć na przedmiotach służących organizacji ślubnej uroczystości.

Winietki ślubne to jeden z tych elementów organizacji wesela, którego nie może zabraknąć. Wskazują one miejsce weselnym gościom, usprawniają zasiadanie przez nich do stołów, a tym samy rozpoczęcie zabawy. Winietki, ozdobione motywem liści eukaliptusa wykonane z pleksi, pełnią jednak nie tylko funkcjonalną rolę. Są pięknym i zwracającym uwagę przedmiotem, który z dumą można zaprezentować na weselnym stole i który idealnie współgrać będzie z pozostałymi dekoracjami.

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją. Nóżki do samodzielnego włożenia.

 

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 10 x 4 cm

Grubość: 3mm

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie listy gości.