Eukaliptus Winietki ślubne satynowe pleksi

Winietki ślubne satynowe z pleksi z motywem liści eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,70 zł
3,70 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Eukaliptus Winietki ślubne satynowe pleksi


Winietki są tym elementem związanym z organizacją wesela, bez którego nie wyobrażamy sobie sprawnego jego przebiegu. Nie tylko porządkują proces zasiadania gości weselnych do stołów, ale również usprawniają wydanie pierwszego posiłku, a tym samym rozpoczęcie świętowania.

Warto jednak zadbać, by winietki pełniły nie tylko rolę funkcjonalną, ale również dekoracyjną. Takie właśnie są winietki ślubne satynowe wykonane z pleksi, ozdobione motywem liści eukaliptusa. Staranne wykonanie i eleganckie wykończenie sprawiają, że winietki idealnie pasują do tak wyjątkowej uroczystości, jak wesele. Liście eukaliptusa nadają im świeżości i oryginalności sprawiając, że winietki stają się zachwycające dla gości.

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją. Nóżki do samodzielnego włożenia.

 

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 10 x 4 cm

Grubość: 3mm

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie listy gości.