Tandem Winietki ślubne satynowe pleksi

Winietki ślubne satynowe z pleksi z motywem tandemu


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,70 zł
3,70 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Tandem Winietki ślubne satynowe pleksi


A gdyby tak we dwójkę pognać przez życie na rowerze? Czy to nie romantyczny symbol miłości? Dlatego właśnie tandem pojawia się jako motyw zdobiący różnego rodzaju przedmioty służące organizacji wesela, w tym ślubne winietki.

Winietki ślubne satynowe wykonane z pleksi, ozdobione motywem tandemu, to połączenie funkcjonalności i ponadczasowego piękna. Dzięki winietkom usprawnić możemy zasiadanie gości do ślubnego stołu, a jednocześnie stają się one dyskretną jego ozdobą. To doskonały wybór dla nieszablonowych Młodych Par, które pragną celebrować swoją miłość i zawrzeć ją w romantycznych gestach czy symbolach. Taka winietka może stać się również wspaniałą pamiątką wesela, która pozwoli powrócić wspomnieniami do tych radosnych chwil beztroskiej zabawy.

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją. Nóżki do samodzielnego włożenia.

 

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 10 x 4 cm

Grubość: 3mm

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie listy gości.