Para misiów Winietki ślubne satynowe pleksi

Winietki ślubne satynowe z pleksi z motywem pary misiów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,70 zł
3,70 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Para misiów Winietki ślubne satynowe pleksi


Misie kojarzą się Wam wyłącznie z pluszowymi maskotkami? Nic bardziej mylnego – mogą one stać się również wspaniałą ozdobą … ślubnego przyjęcia. Wizerunek słodkich misiów, zakochanych w sobie, to doskonały motyw zdobiący rozmaite przedmioty związane z organizacją ślubnego przyjęcia.

Winietki ślubne satynowe wykonane z pleksi, ozdobione parą misiów, to doskonały wybór dla nowoczesnych Par Młodych, z dystansem podchodzących do siebie i do świata. Jest to uroczy symbol miłość, który zdobiąc winietki, nadaje im niepowtarzalnego charakteru. Takie winietki nie tylko mają spełniać swoją funkcję, czyli porządkować proces zasiadania weselnych gości przy weselnych stołach, ale wzbudzają też uśmiech na twarzach zaproszonych osób.

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją. Nóżki do samodzielnego włożenia.

 

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 10 x 4 cm

Grubość: 3mm

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie listy gości.