Anemone Winietki ślubne satynowe pleksi

Winietki ślubne satynowe z pleksi z motywem kwiatów anemone


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,70 zł
3,70 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Anemone Winietki ślubne satynowe pleksi


Delikatne kwiaty anemonów wzbudzają zachwyt swoim wyglądem, ale też niezwykłym klimatem, który wprowadzają. Kojarzą się z naturalnością, czystością, a jednocześnie z elegancją i romantyzmem. Dlatego też kwiaty te są piękną ozdobą każdej uroczystości, także uroczystości ślubnej.

Mogą one pojawiać się zarówno jako ozdoba stołów, jak i być obecne w bukiecie Panny Młodej. Mogą też być pięknym motywem zdobiącym winietki ślubne. Winietki ślubne satynowe wykonane z pleksi są nieodzownym elementem każdego weselnego przyjęcia. Pomagają gościom odnaleźć wskazane miejsce i sprawnie zasiadać do stołu, dzięki czemu uroczystość może się rozpocząć. Są równocześnie wspaniałą przestrzeni, pięknie współgrającą z kwiatami, a jednocześnie nie przytłaczającą. Winietki ślubne z motywem anemonów mogą stać się również piękną pamiątką, która nawet po latach pozwoli powrócić wspomnieniami do tych wyjątkowych chwil.

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją. Nóżki do samodzielnego włożenia.

 

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 10 x 4 cm

Grubość: 3mm

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie listy gości.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych