Serce z odcisków Winietki ślubne satynowe pleksi

Winietki ślubne satynowe z pleksi z motywem serca z odcisków


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,70 zł
3,70 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Serce z odcisków Winietki ślubne satynowe pleksi


Serce to symbol niezmiennie kojarzący się z miłością, namiętnością. Dlatego też jest pięknym motywem, który pojawiać się może na wszystkich elementach niezbędnych do organizacji wesela. Serce, tym bardziej wyjątkowe, że złożone z unikalnych odcisków palców, może stać się również wspaniałą ozdobą winietek ślubnych.

Winietki ślubne satynowe wykonane z pleksi to przedmiot, który łączy w sobie funkcjonalność z ponadczasowym pięknem. Takie winietki ślubne nie tylko umożliwią sprawne zajmowanie miejsc przy weselnych stołach, ale będą też stanowiły ozdobę tych stołów. To doskonałe rozwiązanie dla nowoczesnych Par Młodych o romantycznym charakterze. Winietki ślubne satynowe ozdobione motywem serca z odcisków palców to odpowiedni przedmiot zarówno w przypadku wesela urządzonego w stylu klasycznym, romantycznym, jak i minimalistycznym.

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją. Nóżki do samodzielnego włożenia.

 

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 10 x 4 cm

Grubość: 3mm

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie listy gości.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych