Eko kwiaty Winietki ślubne satynowe pleksi

Winietki ślubne satynowe z pleksi z motywem eko kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,70 zł
3,70 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Eko kwiaty Winietki ślubne satynowe pleksi


Nie sposób już nawet wyobrazić sobie organizację ślubnej uroczystości bez tak przydatnych jej elementów, jak winietki ślubne satynowe. Winietki ślubne umożliwiają gościom sprawne zasiadanie do weselnych stołów, a co za tym idzie – szybkie rozpoczęcie weselnej uroczystości. Są także wyrazem troski o komfort gości, którzy nie muszą stresować się poszukiwaniem wolnych miejsc.

Jednocześnie winietki ślubne mogą stać się piękną ozdobą stołów, szczególnie wówczas, kiedy są one ozdobione motywem eko kwiatów. Winietki ślubne satynowe pleksi doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku ślubów w stylu klasycznym, rustykalnym, romantycznym, jak i eko właśnie. Przepych, a z drugiej strony naturalne piękno charakteryzują te winietki, które jednocześnie będą wspaniałą pamiątką pozwalającą powrócić wspomnieniami do tych pięknych chwil weselnej zabawy.

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją. Nóżki do samodzielnego włożenia.

 

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 10 x 4 cm

Grubość: 3mm

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie listy gości.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych