Magnolie Winietki ślubne satynowe pleksi

Winietki ślubne satynowe z pleksi z motywem magnolii


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,70 zł
3,70 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Magnolie Winietki ślubne satynowe pleksi


Magnolie to kwiaty zachwycające – zarówno na swoją budowę, oszałamiający zapach, jak i symbolikę. Niosą ze sobą wrażenie bogactwa, obfitości, wprowadzają atmosferę wyższych sfer oraz zadziwiają ponadczasowym pięknem. Nic zatem dziwnego, że są kwiatami często wykorzystywanymi przy organizacji wyjątkowych uroczystości, w tym uroczystości weselnych. Kwiaty te można również wykorzystać jako motyw zdobiący na przykład winietki ślubne.

Winietki ślubne satynowe pleksi to połączenie funkcjonalności i piękna. Z jednej strony winietki ślubne umożliwiają sprawne zasiadanie gości do weselnych stołów i są wyrazem troski Pary Młodej o komfort bliskich i poczucie bezpieczeństwa, z drugiej – dzięki delikatności, naturalności, a zarazem elegancji, stanowią doskonałą dekorację stołów, współgrając z innymi elementami aranżacji przestrzeni, lub je zastępując.

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją. Nóżki do samodzielnego włożenia.

 

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 10 x 4 cm

Grubość: 3mm

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie listy gości.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych