Hortensje Winietki ślubne satynowe pleksi

Winietki ślubne satynowe z pleksi z motywem hortensji


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,70 zł
3,70 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Hortensje Winietki ślubne satynowe pleksi


Hortensje to kwiaty kojarzone z uwagi na swoją symbolikę z przepychem i powodzeniem. Dlatego też są doskonałymi kwiatami, które mogą być wykorzystane w trakcie ślubnych uroczystości. Coraz częściej Młode Pary sięgają po takie rozwiązanie, tworząc piękną przestrzeń o wyjątkowej atmosferze. Hortensje mogą stanowić również ozdobę winietek ślubnych.

Winietki ślubne satynowe, wykonane z pleksi, to połączenie funkcjonalności z wysublimowanym pięknem. Winietki nie tylko usprawniają proces zasiadania gości do weselnych stołów, ale również są wyrazem troski Pary Młodej o dobre samopoczucie zaproszonych osób. Piękno winietek ozdobionym motywem hortensji sprawia, że mogą one stanowić wspaniała ozdobę stolików, współgrając z kwiatami wchodzącymi w skład dekoracji lub nawet funkcjonując jako odrębna dekoracja.

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją. Nóżki do samodzielnego włożenia.

 

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 10 x 4 cm

Grubość: 3mm

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie listy gości.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych