Góry Winietki ślubne satynowe pleksi

Winietki ślubne satynowe z pleksi z motywem gór


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,70 zł
3,70 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Góry Winietki ślubne satynowe pleksi


Piękne winietki ślubne z satynowej pleksi z motywem gór

Winietki ślubne są sprawdzonym sposobem na wyznaczenie miejsca przy weselnym stole dla zaproszonych gości. Dzięki nim nie ma bałaganu, a każdy wie, gdzie może usiąść. My polecamy oryginalne winietki ślubne z motywem gór.

Eleganckie winietki ślubne

Jeśli motywem przewodnim Waszego wesela są góry lub organizujecie wesele w górach, wybierzcie niepowtarzalne i pełne delikatności, eleganckie winietki ślubne wykonane z satynowej pleksi z motywem gór. Ten dodatek ślubny nie tylko będzie porządkował wesele, ale stanie się także miłą pamiątką dla Waszych gości. Winietki wyglądem przypominają kruchy, ale piękny lód. Motyw gór stanowi symbol stałości i siły Waszej miłości, warto więc takim drobiazgiem przekazać przesłanie płynące z Waszego uczucia.

Personalizacja GRATIS.

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją. Nóżki do samodzielnego włożenia.

 

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 10 x 4 cm

Grubość: 3mm

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie listy gości.