Las Winietki ślubne satynowe pleksi

Winietki ślubne satynowe z pleksi z motywem lasu


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,70 zł
3,70 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Las Winietki ślubne satynowe pleksi


W lesie – stylowe winietki ślubne

Poznaj urocze winietki ślubne wykonane z satynowej pleksi i ozdobione pięknym motywem zimowego lasu. Ten dodatek z łatwością uporządkuje Twoje wesele i doda urokowi weselnemu stołowi.

Niewielkie, o wymiarach 10 cm x 4 cm, delikatne i urocze, doskonale wpiszą się w magię zimowego ślubu. Poza tym, dzięki nim każdy z zaproszonych gości będzie wiedział, które miejsce powinien zająć przy weselnym stole.

Wysokiej jakości akryl zapewni trwałość winietek, a unikalny nadruk z motywem lasu doda im stylu i podkreśli magię białego wesela. Mają kształt klasycznego prostokąta. Wkłada się je w dedykowane, wykonane również z pleksi nóżki, które zapewniają pełną stabilność winietki.

 

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 10 x 4 cm

Grubość: 3mm

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie listy gości.