Ptaszki folk Winietki ślubne satynowe pleksi w kształcie serca

Winietki ślubne satynowe z pleksi z kształcie serca z motywem folkowych ptaszków


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,70 zł
3,70 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Ptaszki folk Winietki ślubne satynowe pleksi w kształcie serca


Śluby w stylu folkowym są niezwykle modne, mają bowiem niezwykłą atmosferę, stanowią przy tym powrót do korzeni. Dlatego też coraz więcej Par Młodych wybiera taką opcję, ale wraz z decyzją o tym stylu, powinien iść wybór odpowiednich dodatków, również tych, służących usprawnieniu przebiegu weselnej uroczystości. Mowa tu o winietkach ślubnych, które są nie tylko dobrym pomysłem, pozwalającym gościom bez trudu odnaleźć przypisane im miejsce przy ślubnym stole, ale również są wyrazem troski o ich komfort.

Winietki ślubne satynowe pleksi ozdobione motywem ptaszków folt to piękny przedmiot o nieszablonowym charakterze, dedykowany wyjątkowym Parom Młodym. Ta ozdoba o wyrazistej wymowie, a jednocześnie delikatna, wręcz dyskretna, pełni jednocześnie rolę użytkową, ale z pewnością nie tylko zachwyci weselnych gości, ale stanie się również dla nich piękną pamiątką weselnej uroczystości.

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją. Nóżki do samodzielnego włożenia.

 

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 6,8 x 6,6 cm

Grubość: 3mm

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie listy gości.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych