Kora z drzewa Winietki ślubne satynowe pleksi w kształcie serca

Winietki ślubne satynowe z pleksi z kształcie serca z motywem kory z drzewa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,70 zł
3,70 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Kora z drzewa Winietki ślubne satynowe pleksi w kształcie serca


Czy szukają Państwo wyjątkowego sposobu na spersonalizowanie winietek? Nasze winietki ślubne to doskonały wybór. Wykonane z luksusowego materiału satynowego, każda winietka jest zaprojektowana w kształcie serca i ozdobiona motywem lasu.

Te elementy wniosą naturalne piękno i czar do Państwa dnia ślubu. Mozna wykazać się kreatywnością przy personalizacji. Mogą Państwo umieścić na nich nazwiska gości, datę ślubu, imiona nowożeńców - dzięki czemu będą one idealną pamiątką na lata. Dodatkowo, trwała pleksi, z której wykonane są nasze winietki, gwarantuje, że nie wyblakną, nie rozerwą się, nie ulegną zniszczeniu pod wpływem warunków atmosferycznych ani nie zużyją się z upływem czasu.

Niezależnie od tego, czy kochają Państwo śluby na świeżym powietrzu, czy też szukają tego jednego elementu, który doda osobowości i spójności Państwa przyjęciu, nasze winiety ślubne spełnią wszystkie Państwa życzenia!

Odkryjcie Państwo bezkonkurencyjną jakość i odważne wzory - idealne dla każdego stylu uroczystości ślubnej.

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją. Nóżki do samodzielnego włożenia.

 

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 6,8 x 6,6 cm

Grubość: 3mm

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie listy gości.